VČSA Ervěnice - fotbalový klub - Výsledky mužstev

Výsledky z 5 - 6.11. 2011

A mužstvo – VČSA - Spořice 4 : 1 (3 : 1)

Pro nás ve velmi důležitém utkání jsme v prvním poločase hráli špatně a hosté nás nepustili vůbec do hry.Ve 20 minutě jsme inkasovali po centru Bohatky se trefil hlavou Škota a do poločasu musel vytáhnout třikrát Janda zákrok, aby zabránil brance. Ve druhém poločase se zareagovalo na vyloučení hostujícího Ferenčíka, do hry šel Niš a mladý Král a zahájili jsme drtivým náporem. Už ve 47 minutě vystřelil Ambroz z 25 m který hostující brankař vyrazil na břevno a míč odražený od břevna Niš nevrátil do sítě.O minutu později po centru Kroutila Březina z blízka trefil trestuhodně hostujícího brankáře.V 51 minutě byl ve vápně sražen Král a z pokutového kopu vyrovnal Klier. V 54 minutě po serii tří rohů chtěl hostující Vlček odvrátit míč na další roh ale míč zahrál tak nešťasně, že skončil v síti vlastní brankou stav
2 : 1. V 61 minutě střídal Pila další náš dorostenec Susmilch a pokračovali jsme v náporu. V 64 minutě po akci Krále trefil Březina tyč. V 69 minutě z dálky se trefil k tyči Mašl
3 : 1. Jenomže následně za hanlivý výrok na hostujícího brankáře byl vyloučen což nás již zabrzdilo a hra se vyrovnala. V 82 minutě vyhlavičkoval z naší prázdné branky míč Susmilch a v zápětí po přihrávce Krále upravil střelou k tyči z osmi metrů Niš na 4 : 1. Mužstvo odvedlo dobrý výkon.

Rozhodčí- Bretschneider, Cebe, Lenkvík

Diváků - 60

Sestava: Janda – Klier, Březina, Ambroz, Zajak, Kroutil, Mašl, Valčík, Pilo(61 Susmilch), Bundzik(46 Král), Trávníček(46 Niš)

Srbice – Klášterec 4 : 4

B mužstvo - Kovářská - VČSA B 4 : 2 (2 : 0)

Branky 2x Niš

Starší dorost - VČSA - Štětí 2 : 4 (2 : 2)

Ženy VČSA - Mělník 11 : 0

Branky – 4x Mayerová, 2x Haspeklová, Hýsková, 1x Kolomazníková,Bláhová, Farářová